Stefan Hoffmann geeft zeefdrukworkshops in de C-hal
Wil je een keer een rakel in je hand nemen en zelf zeefdrukken? Dan is dit je kans! Ga aan de slag met dik papier, inkt, en diverse zeven met motieven uit het 'Juncto' project in de C-hal.
Doe mee aan de workshop!
Als afsluiting van zijn project 'Juncto' geeft kunstenaar Stefan Hoffmann twee zeefdrukworkshops voor studenten en medewerkers op woensdag 30 september en donderdag 1 oktober van 16.00-18.00 uur. De workshop vindt plaats aan het einde van de C-hal ter hoogte van C0.04. Je kunt er zonder inschrijving aan meedoen.
Er is ook ruimte om op eenvoudige wijze eigen elementen toe te voegen. Laat je verrassen door de mogelijkheden van deze mooie druktechniek en neem aan het eind je zelfgemaakte unieke werken mee naar huis.
Ter herinnering: waarom hangen er ook weer T-shirts in de C-hal?
In de week van 28 september gaat Stefan Hoffmann deze T-shirts ter plaatse random bedrukken eveneens met de motieven van het project. Liefst geen nieuwe shirts! Het is bedoeld als 'upcycling', om al oudere t-shirts nieuw leven in te blazen. Zo waait het project organisch door het gebouw, als een speelse reflectie op het grote werk. Wil je ook zo'n T-shirt? Hang het er gewoon bij, met je naam op een stukje tape om het later terug te vinden.