Aanmelding en toelating
Denk je dat de Honours College Governance and Global Affairs track iets voor jou is? Bekijk hier aan welke toelatingseisen je moet voldoen en hoe je je kunt aanmelden.
Toelatingseisen
- Je haalt je propedeuse in het 1 jaar (tot die tijd is de toelating voorlopig);
- Je hebt de discipline en de tijd om een extra programma te volgen;
- Je hebt intellectuele belangstelling voor de uitdagingen van deze tijd;
- Je bent gemotiveerd om je in te zetten voor je bachelor en voor TGC en om beiden succesvol af te ronden. Hierbij geldt dat je je bachelor met minimaal een 7.0 moet afronden en alle Honours vakken met een voldoende moet hebben afgerond;
- Je hebt eind januari een cijfergemiddelde van minimaal een 7.0 en 30 EC studiepunten behaald.
Toelatingsprocedure
Bekijk hier de informatie over de toelatingsprocedure.
Wanneer?
Startmoment |
Aanmelden vanaf |
Aanmelden tot |
Tweede semester van eerste studiejaar | December | 1 februari 23:59 |
Eerste semester van tweede studiejaar | 2023: deelnemerslimiet bereikt, aanmelding gesloten |
2023: deelnemerslimiet bereikt, aanmelding gesloten |
Meld je aan
Om je aan te melden, heb je het volgende nodig:
- Een ingevuld motivatieformulier
- Recente cijferlijst
Na je aanmelding
Na je aanmelding beslist de toelatingscommissie of je wordt toegelaten.
Als je je hebt aangemeld om in het tweede semester van je eerste studiejaar te starten, word je eerst voorlopig toegelaten, omdat je je propedeuse dan nog niet gehaald hebt en dus nog niet voldoet aan de toelatingseis. Als je je propedeuse op tijd haalt en voldoet aan de overige toelatingseisen, word je in oktober definitief toegelaten.
Als je je hebt aangemeld om in je tweede studiejaar te starten, vindt de selectie plaats als de afronding van je propedeuse bekend is. Als je voldoet aan alle criteria, word je definitief toegelaten. Je ontvangt dan begin oktober een brief over de toelating.