Universiteit Leiden

nl en

Stage en onderzoek

Bij veel opleidingen kun je tijdens je studie stage lopen of deelnemen aan een onderzoeksproject. Bij sommige opleidingen is het een vast onderdeel van het curriculum, bij andere opleidingen kun je ervoor kiezen om je keuzeruimte hiervoor te gebruiken.

Ga  naar Stage & onderzoek voor meer informatie over de mogelijkheden.

1e jaars: Studie participatie credits

In het eerste studiejaar ervaar je hoe het is om te participeren in psychologisch onderzoek. Deze onderzoeken kun je vinden via het SONA systeem. In totaal verzamel je 16 credits. Deze credits zijn een verplicht onderdeel van het vak 'Tutoraat Academische Vaardigheden'.

NB: Maak géén eigen account aan voor het verzamelen van credits. Deze credits kunnen verloren gaan. Stuur een e-mail naar de SONA helpdesk wanneer je nog geen inloggegevens hebt ontvangen in uMail.

Onderzoekservaring opdoen

Ga naar Honours College 

 

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.