Lezing
H.S. Versnel Memorial lezing: The Materiality of Evil
- Datum
- maandag 14 december 2026
- Bezoekadres
- Rijksmuseum van Oudheden
Rapenburg 28
2311 EW Leiden - Zaal
- Tempelzaal
Na een kort welkomstwoord door Professor Miguel John Versluys geeft Professor David Frankfurter de H.S. Versnel Memorial Lecture, getiteld 'The Materiality of Evil'. De lezing is Engelstalig.
Meer informatie over de lezing en het tijdstip van aanvang volgt spoedig.
Aanmelden
Toegang is gratis en iedereen is welkom, maar aanmelden is verplicht. Stuur uiterlijk 1 december een bericht van aanmelding naar de student-assistent van het Team Oude Geschiedenis: j.l.meima@hum.leidenuniv.nl
De lezing, ter nagedachtenis aan prof.em. H.S. Versnel, wordt mogelijk gemaakt door: de Leventis Foundation, De Gruyter Brill, het Rijksmuseum van Oudheden, de Universiteit Leiden (KIEM grant), het Leidse Instituut voor Geschiedenis en de Faculteit Archeologie. Ze wordt georganiseerd door het Leiden Center for the Study of Ancient Religions.